IHLAMUR KONAĞI

Sevdikleriniz, sevdiklerimize emanet…

Hikayemiz

Bir Gülüşün Yeter!

Hangi çocuk istemez ki, bir gülüşüne ömür verenlere, ömürlük bir gülüş vermeyi.

Sevdikleriniz, sevdiklerimize emanet…

Gülümsemenin içinde yer alan memnuniyet duygusunun bilincinde olarak, izninizle sevdiklerinizi profesyonel kadromuza, sevginin anlamını bilen bir ekibe emanet ediyoruz.

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak, hayatınızın her anında size sonuna kadar kollarını açanlara, bu gün biz de aynı şefkat ve sevgiyle kapılarımızı açıyoruz. Her türlü olanaklarla hizmet vermeye hazır konağımızın en büyük hedefi, sevdiklerinizle birlikte yüzünüzün her daim gülmesi.

Yaşamkent’in içinde huzurlu bir yaşam…

Ihlamur Konağı, şehrin karmaşasından, gürültüsünden uzak huzurlu bir yerleşim alanı olan Ankara Yaşamkent’te yer almaktadır. Ihlamur Konağı; sosyal dünyayı içinde barındıran hobi, eğlence salonları, istediğinde dış dünyayı içine alan konferans ve kongre salonu, bilginin ve hayal dünyasına açılan kütüphanesi, oksijeni, sohbeti ve doğanın sesini bir nefeste içinize çekebileceğiniz bahçesi, leziz yemeklerin sunulduğu yemek salonu, kafe’si ve yaşamın sesini her an duyabileceğiniz olanaklarıyla misafirlerini ağırlamaya hazır.

Ihlamur Konağı 90 oda, 156 kişi kapasiteye sahiptir. Tek, çift kişilik ve özel bakım odalarında hemşire çağrı sistemi, banyo-wc, internet, kapalı devre kamera sistemi, buzdolabı ve TV bulunmaktadır. Kendi bünyesindeki fizik tedavi ünitesi ve termal havuzu ile diğer yaşlı bakım merkezlerinden farklı bir konumdadır.

Ihlamur Konağı 7500 m² kapalı alanı içerisinde kütüphane, café, lounge, sosyal alanlar, sanat galerisi, oyun ve faaliyet salonu, internet ve sinema salonu gibi yaşam alanlarına sahiptir.

Ayrıca Türkiye’de ilk olarak tamamen değerli yaşlılarımızın istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak inşa edilmiş olan merkezimiz, Fizik tedavi merkezi, Fizik tedavi havuzu ve her türlü toplantı, kongre, organizasyon, koro çalışmaları gibi etkinliklere imkan sağlayan kongre – toplantı salonu ile sektöründe farkındalık yaratacaktır.