5 Yıldızlı Otel Konforunda Sağlık Hizmeti

Yaşama renk katan sosyal olanaklar…

Aile Sıcaklığı

Ihlamur Konağı, Sevdiklerinizin kendilerini bir Yaşlı Bakım Merkezin de değil, kendi evlerinde gibi görecekleri bir yaşam alanıdır. Ihlamur Konağı misafirlerini ev gibi saran sıcaklığı ile huzurlu hissettirir.

Otel Konforunda Odalar

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ nin odaları otel konforundadır. Odalarımızda uydu yayınlı TV, İnternet, buzdolabı, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Otel konforunda bakım hizmeti vermekteyiz.

Tek Kişilik, Çift Kişilik Oda

İsterseniz tek kişilik odalarımızdan birini seçebilir, isterseniz çift kişilik odalarımızda oda arkadaşınızla kalabilirsiniz. Odalarımızda rahatlığınızı sağlayacak tüm alternatifler düşünülmüştür.

24 Saat Sağlık Hizmeti

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, özenle seçilmiş sertifikalı yaşlı bakım personelleri ve her daim yanınızda olacak sağlık personelleri ile büyüklerimizin sağlıkları 24 saat kontrol altında.

Kamera Sistemi

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ nde büyüklerimizin güvenliği için kamera sistemi bulunmaktadır. Hemşire Çağrı Sistemi ile hemşirelerimiz istediğiniz an yanınızda olacaktır.

Sosyal Olanaklar

Konağımız, kongre ve toplantı salonu, sanat galerisi, hobi odaları, oyun odası, fuaye alanı, 24 saat açık kafe, kütüphane gibi sosyal olanaklarla misafirlerimizin yaşamına renk katmaktadır.