İçiniz Rahat Olsun

Gözünüzle Görün, Kulağınızla Duyun
Ekonomik sorunların varlığı ve kadınların çalışma yaşamına katılması, çekirdek aileye dönüşüm sonucu konutların küçülmesi nedeniyle büyüklerimiz için uygun ve yeterli ortam olmaması, yaşlanmayla birlikte sağlığın bozulması yaşlıların evde bakımını güçleştirmiştir.
Özellikle bakıma ihtiyaç duyulan yaşlıların bakımı titizlikle yapılması gereken profesyonel bir iştir.
Evde yalnız kalmaktan sıkılan büyüklerimiz için huzurevleri kendi yaşıtları ile beraber zaman geçirebilecekleri, kendi yaşlarına uygun hobiler edinerek daha verimli zaman geçirebilecekleri ve uzmanlar tarafından en iyi şekilde bakılabilecekleri en doğru yerdir.
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi
Unutulmamalıdır ki Huzur Evleri büyüklerimizin terk edildiği bir yer değil aksine onların akranları ile eğlenceli zaman geçirdikleri bir ortamdır.
Ihlamur Konağı, sevdiklerinizin kendilerini bir Yaşlı Bakım Merkezin de değil, kendi evlerinde gibi görecekleri bir yaşam alanıdır. Ihlamur Konağı; ev gibi saran yapısı, özenle seçilmiş görevlileri ve her daim yanınızda olacak sağlık personelleri ile konuklarını 5 yıldızlı otel konforunda ağırlamak üzere büyüklerimize hizmet vermektedir.
Ihlamur Konağı 90 oda, 156 kişi kapasiteye sahiptir. Odalarımızda hemşire çağrı sistemi, banyo-wc, internet, kapalı devre kamera sistemi, buzdolabı ve TV bulunmaktadır. Odalarımızda büyüklerimizin rahatlığını sağlayacak tüm alternatifler düşünülmüştür.
Ihlamur Konağında, büyüklerimizin kalacağı odalar Bakanlığın mevzuat ve standartlarına uygun olarak, yaşlı ve engellilerin kullanımları gözetlenerek güvenliği arttırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.
Konağımızın özetle :
Ihlamur Konağı 90 oda, 156 kişi kapasiteye sahiptir. Tek, çift kişilik ve özel bakım odalarında hemşire çağrı sistemi, banyo-wc, kapalı devre kamera sistemi, buzdolabı ve TV bulunmaktadır.

Büyüklerimizin rahat edecekleri, güvenliği arttırılmış, su, duman ve yangın dedektörleri, 24 saat güvenlik sistemleri, aydınlatma ve ses sistemleri, oda ve yatak temizliği ayrıcalığı ile tercih edilmektedir.