Sağlık Bir Ekip İşidir

Ekibimize Güveniyoruz
Ihlamur Konağı büyüklerimizin sağlığına önem verir. Hafta içi her gün sevgili büyüklerimizin rutin takipleri doktorlarımız tarafından yapılmakta ve haftalık bakım planları oluşturularak hemşirelerimiz tarafından uygulanmaktadır.
Konağımızda kalan büyüklerimizin günlük ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra, tıbbi bakım ve tedavilerinin yapılması, psikolojik ve sosyal kaynaklı sorunlarının çözümünde yardımcı olunması, sosyal ilişkilerinin geliştirilmesi, zamanlarının değerlendirilmesi, aktivitelerinin devamının sağlanması, ayrıca besin harcama oranları ve sağlık durumları göz önüne alınarak uygun tarzda beslenmelerini temin amacıyla gerekli tüm hizmetler, doktor, hemşire, gibi uzman kişiler tarafından koordineli bir biçimde verilmektedir.
Konağımızda 24 saat görevli sağlık personeli bulunmaktadır. Hemşire, sosyal hizmetler uzmanı ve sertifikalı yaşlı bakım elemanları Konağımız’ da hizmet vermektedir.
Ihlamur Konağı’nda güvenliğiniz için kamera sistemi bulunmaktadır. Hemşire Çağrı Sistemi ile hemşirelerimiz istediğiniz an yanınızda olacaktır. Konusunda uzman ve deneyimli sağlık personelimiz 24 saat büyüklerimizin hizmetindedir.
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak, hayatınızın her anında size sonuna kadar kollarını açan, seven ve koruyan yakınlarınıza, bugün biz de aynı şefkat sevgi ve saygıyla kollarımızı açıyoruz.

“Yaşlılık dönüp geriye bakıldığı zaman ne çok yaşanmışlık olduğunu görmek ve onlardan edinilen tecrübe ile hayatı daha güzel yaşamaktır.”

(Montaigne)
Sağlık Hizmetlerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.
 • null

  7/24 doktor ve hemşirelik hizmeti

 • null

  İlaç Takipleri

 • null

  Enjeksiyon

 • null

  Hemşire çağırma sistemi

 • null

  Yara bakım hizmeti

 • null

  Tansiyon ile kan şekeri ölçümü ve takibi

 • null

  Diyetisyen kontrolünde beslenme