Mutlu ve Huzurlu Bir Yaşam

Mutlu olmak kadar, mutlu etmek de önemlidir.

Yaşamkent’in içinde huzurlu bir yaşam…

Ihlamur Konağı, şehrin karmaşasından, gürültüsünden uzak huzurlu bir yerleşim alanı olan Ankara Yaşamkent’te yer almaktadır. Ihlamur Konağı; sosyal dünyayı içinde barındıran hobi, eğlence salonları, istediğinde dış dünyayı içine alan konferans ve kongre salonu, bilginin ve hayal dünyasına açılan kütüphanesi, oksijeni, sohbeti ve doğanın sesini bir nefeste içinize çekebileceğiniz bahçesi, leziz yemeklerin sunulduğu yemek salonu, kafe’si ve yaşamın sesini her an duyabileceğiniz olanaklarıyla misafirlerini ağırlamaya hazır.
Ihlamur Konağı, 12.000 m² ‘lik alan içerisinde 7500 m² kapalı alanında kütüphane, café, lounge, sosyal alanlar, sanat galerisi, oyun ve faaliyet salonu, sinema salonu gibi yaşam alanları bulunmaktadır. Her türlü toplantı, kongre, organizasyon, koro çalışmaları gibi etkinliklere imkan sağlayan kongre – toplantı salonu ile sektöründe farkındalık yaratacaktır.
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

”Bir genç, bir ihtiyara yaşlı olmasından dolayı ikramda bulunursa; yaşlandığı zaman, kendisine ikramda bulunacak bir kimseyi, kendisine hazırlar.”

(Hz. Muhammed sav.)

Birbirinden leziz yemekleri ve ikramlarıyla 24 Saat açık Kafe ve Yemek Salonu

Ihlamur Konağı’nın bir başka keyifli anları da yemek saatleridir. Yaklaşık 600 m2 lik bir alana sahip yemek salonumuzda, ara öğün ile birlikte toplam 6 öğün sağlıklı yemek alternatifleri yer almaktadır. Yemek salonumuzun yanı sıra 400m2’lik bir alana sahip kafemizde 24 saat hizmet verilmektedir. Yemeklerimiz sıfıra yakın tuz ve yağ içermektedir. Konağımız da şeker hastaları için kişiye özel menüler öğlen ve akşam yemekleri için farklı menüler, lezzetler hazırlanmakta ve değerli misafirlerimize sunulmaktadır.
Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Kongre Salonu

Toplantı Salonu

Sanat Galerisi /Hobi Odaları

Fuaye Alanı

Kütüphane

Oyun Odası

Havuz

Yemek Salonu

Café (24 saat açık)